Alumeco

Centrální sklad v Dánsku o rozloze 40 000 m2 zahrnuje: Kanceláře, vysoké regálové systémy, sklady a výrobní budovy.
Centrální sklad v Dánsku o rozloze 40 000 m2 zahrnuje: Kanceláře, vysoké regálové systémy, sklady a výrobní budovy.

Alumeco – svět hliníku

Alumeco je mezinárodní společnost, založená v roce 1983 s vedením v dánském Odense. Alumeco dodává hliníková řešení pro stavební průmysl, používající kov. Jako globální dodavatel a partner máme rozsáhlý mezinárodní kontaktní síť a četné dceřiné společnosti v Evropě, v Severní Americe a v Číně.

Prostřednictvím rozsáhlých investic do moderních strojů a skladových prostor má společnost Alumeco k dispozici největší sklady hliníku v severní Evropě, své vlastní servisní centrum a plně automatizované systémy vysokých regálů. Veškeré tytovymoženosti nám umožňují vyhovět požadavkům zákazníků a přizpůsobit se vývoji na trhu; tímto vždy garantujeme ty nejlepší možné služby.

Naše speciální dovednosti a znalosti pramení z 30 let zkušeností. Díky našemu specializovanému a schopnému týmu zaměstnanců je pro nás charakteristické kompetentní vedení a opravdu široké znalosti o hliníku. Každý jednotlivý den pilně pracujeme, abychom uskutečnili a rozvíjeli řešení, která se zaměřují na specifické požadavky zákazníka.

Naší vizí je: 'BÝT JEDNIČKOU – vytvářením konkurenceschopnosti pro naše partnery'. Tímto se zavazujeme, že budeme neustále zvyšovat své úsilí v oblasti kvality investováním do skladových regálových systémů, nových pil, chytrých řešení v oblasti IT i do školení našich zaměstnanců. Je to jednoduše nezbytné, abychom vyhověli vysokým požadavkům trhu. Veškeré naše úsilí směřuje k tomu, abychom zajistili, že jak naši zákazníci, tak i naši dodavatelé s námi rádi spolupracují.

Přehled našich dceřiných společností

 

Společnost Alumeco v číslech

   
Založeno: 1983
Počet zaměstnanců v Odense: 266
Počet zaměstnanců ve skupině: 950
Vedení společnosti:   Odense, Dánsko
Certifikace:

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Alumeco A/S DIČ: 1985 1974
Alumeco CZ   DIČ: CZ28273974

Video: Alumeco Company Presentation

Alumeco v průběhu let ... ve fotografiích

  • Alumeco 1983-1990
  • Alumeco 1990-1997
  • Alumeco nyní