Kariéra

Kariéra Alumeco

Zaměstnání ve společnosti Alumeco

Zaměstnanci společnosti Alumeco

Alumeco nabízí všem svým zaměstnancům profesní výzvy a osobní rozvoj odpovídající ambicím. Dbá o to, aby se ve společnosti udržovalo přátelské a nefromální pracovní prostředí. Zároveň pravidelně zjišťuje, jak jsou její zaměstnanci spokojeni a stará se o to, aby ve společnosti panovala rovnováha a spokojenost.

Kultura společnosti Alumeco

Naší vizí je být jedničkou - vytvářením konkurenceschopnosti pro naše partnery. Naší misí je dosáhnout ziskovosti a poskytovat průmyslu pracujícímu s kovem kompetentní poradenství, včasné dodávky, snížení pracovního kapitálu a vysokou flexibilitu. Prostřednictvím spolehlivých a oddaných zaměstnanců optimalizujeme zajištění dodávek, přizpůsobení dle potřeb zákazníka a distribuci hliníkových, měděných a mosazných slitin.

Naše organizace se vyznačuje krátkými, nekomplikovanými rozhodovacími kanály, přímou komunikací a otevřeným tónem komunikace s neformálním řešením problémů. Alumeco je nekomplikovaná organizace soustředěná na prodej a poháněná svým zaměřením na dobré služby, a to i mezi kolegy.

Každoročně organizujeme společenské události a podporujeme účast například v každoročním Adventure Race v Odense, DHL Relay Race (Odense) a také další korporátní sportovní události. Společnost organizuje také odborové akce i tradiční vánoční oběd, který se koná každým druhým rokem společně se všemi dceřinými společnostmi skupiny. Tyto aktivity přispívají k posílení pocitu solidarity napříč organizací.

Volná místa

Zákazníci jsou naší hlavní prioritou a ústředním bodem práce společnosti Alumeco, a vyvíjíme cílené úsilí, abychom nabízeli a udržovali vysokou úroveň služeb pro naše zákazníky a vyhověli jejich očekáváním, která na nás kladou. Proto hledáme nové kvalifikované a ambiciózní zaměstnance, kteří mohou přispívat ke každodenní činnosti společnosti a k jejímu trvalému rozvoji.

Níže naleznete seznam volných pozic, která právě potřebujeme zaplnit. Chcete-li získat další informace, klikněte na pozici, která vás zajímá: