Větrné turbíny


Větrné turbíny hrají důležitou roli na cestě k budoucnosti neutrálního CO2 a společnost Aluwind je již více než 20 let součástí segmentu větrných turbín. V této oblasti jsme dodali řadu řešení se správnými hodnotami - od dlouhé životnosti až po možnost recyklace.

 

Aluwind dodává řešení pro průmysl větrných turbín s následujícími atributy :

· Dlouhá životnost
· Snadná manipulace
· Možnost recyklace
· Významné antikorozní vlastnosti

 

Mít Aluwind jako svého profesionálního partnera znamená, že máte přístup k našim dlouholetým zkušenostem a můžeme vám nabídnout naše „One Box“ řešení šitá na míru a tím Vás naše oddělení designu staví do silnější pozice.

S naším řešením One Box kombinujeme několik Vašich dodávek do jednoho balíčku a řešení lze přizpůsobit tak, aby odpovídalo vašim potřebám a vašemu konkrétnímu hodnotovému řetězci. Naše oddělení designu můžete také použít k vývoji silných produktů z trvanlivých materiálů.

 

Výroba odpovídá nejnovějším standardům a požadavkům
Aluwind Vám nabízí výrobu, která odpovídá nejnovějším standardům a požadavkům. Používáme nejmodernější výrobní metody a můžeme to vše kombinovat s logistickým řešením, které zahrnuje také zakoupené komponenty, které dodáme podle vašich požadavků.

Globální přítomnost a logistika
Přítomnost na globálním trhu a logistická řešení společnosti Aluwind vám zajistí celosvětové a včasné dodání. Současně zohledňujeme platná obchodní omezení a lokální pravidla.

 

Závěr je jasný: One Box koncept podporuje Váš obchodní model
Pokud jde o zkušenosti, vývoj, design, výrobu, logistiku a distribuci, řešení Aluwind One Box podporuje váš obchodní model a zároveň vytváří hodnotu pro vaše podnikání.

 

Více informací o našich řešeních v oblasti větrné energie.