Řešení na míru

V malých i velkých projektech může být zapotřebí velmi speciálních řešení. To vyžaduje zkušenosti, znalosti materiálů, flexibilitu, silné partnery, kontrolu výrobních nákladů - a profesionálního partnera v celém procesu od generování nápadů až po dodání dokonalého řešení pro vaši práci.

 

Společnost Alumeco již mnoho let dokončuje velké i malé zakázky v oblasti designu a dodávek pro velké množství různých oborů a průmyslových odvětví. V všech těchto případech pracujeme s materiály, příležitostmi a společnostmi na vývoji potřebného řešení.

 

Své zkušenosti a kompetence investujeme do cíleného a zvládnutelného procesu, ve kterém s Vámi spolupracujeme od prvotního nápadu ke konečnému produktu a řešení.

  

Totální řešení a možnost nákupů na jednom místě

Díky rozsáhlému sortimentu a širokým kompetencím společnosti Alumeco si můžete užívat zajišťování Vašich potřeb  na jednom místě. Děláme to pro vás snadné, jednoduché a efektivní jak ve vztahu ke správě zásob, tak i ve vztahu k průběžným a přesným dodávkám Vašich materiálů a řešení, která jsme vyvinuli.

Alumeco je full-service partner, který vám nabízí komplexní řešení, zahrnující také možnost zpracování, povrchové úpravy, montáže, balení a logistiky.

 

Globální dodavatel a partner

Alumeco je dodavatelem a partnerem s širokým a mezinárodním záběrem, ze kterého budete mít také užitek v důsledku společných a jedinečných řešení, pramenících mimo jiné z naší flexibility ve vztahu k získávání zdrojů.

 

Tržně orientované a kvalifikované nákupní poradenství

Cena kovů může být poměrně nestabilní proměnná. Ve společnosti Alumeco jsme však tržně orientovaní a trh pozorně a průběžně sledujeme - také pro Vás.

V důsledku toho vám můžeme nabídnout přesné, aktuální a profesionální rady ohledně nákupů materiálů.

Sledujeme, kdy je cena materiálů nízká, aby se vám vyplatilo nakoupit větší množství materiálu – a také Vás upozorníme, kdy je cena příliš vysoká pro velké nákupy. Dovedeme vás k optimálním nákupům.

 

Přidělené kontaktní osoby ve fázi vývoje

Ve fázi vývoje vašich řešení klademe velký důraz na vzájemný dialog a výměnu nápadů a dat. Proto máte ve fázi vývoje ve společnosti Alumeco vždy přidělené osobní kontakty. To dodává procesu kontinuitu a stabilitu.

 

Efektivní logistika

Vaše nově vyvinuté řešení musí být doplněno efektivní logistikou, která zahrnuje skladování i dodávky. Alumeco vám to nabízí v moderním logistickém nastavení v našich skladech a regálových systémech v Odense a Coswigu, odkud dodáváme objednané výrobky v dohodnutém množství a čase.

 

Více informací o našich řešeních na míru v oblasti hliníku. 

 

Více informací o našich řešeních na miru v oblasti mědi.