Stavebnictví

Krásná a elegantní řešení z hliníku a mědi

 

Odolné materiály, se kterými se snadno manipuluje, snadno se recyklují a mají výrazné antikorozní vlastnosti. Zkušení specialisté a poradci, hotové výrobky připravené k montáži, individuální řešení, skladování a průběžné dodávky.

 

Se společností Alumeco,vaším profesionálním partnerem, máte přístup k celému balíčku - od silných produktů z unikátních materiálů až po poradenství v průběhu celého vašeho stavebního projektu, výběr správných řešení a přesné dodávky, když jsou řešení potřebná na individuálním staveništi.

 

Skladujeme výrobky pro standardní řešení, ale často vyvíjíme řešení, která jsou přizpůsobena individuálnímu projektu a jsou připravena k montáži při dodání. Můžeme Vám být partnerem ve všem, od výběru materiálů až po definování řešení, a můžete si užívat výhod přístupu do velké partnerské sítě Alumeco. To se odráží ve vyšší kvalitě,větší flexibilitě a nižších nákladech.

 

Jakmile je Vaše řešení definováno, máte možnost nechat Alumeco skladovat vaše výrobky. Současně dodáváme z našeho skladu flexibilně podle plánu dodávek odpovídajícím fázím vašeho stavebního projektu. Dodáváme tak, abyste se mohli soustředit na samotnou instalaci a nemuseli řešit logistiku.

 

 

Více informací o našich řešeních v oblasti stavebnictví.